Odzież HyperX Apparel – maseczka GG

Odzież HyperX Apparel – Maseczka GG

    Ta wykonana z tkaniny maseczka na twarz ma na celu pomóc przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się choroby COVID-19. Nie jest to maseczka chirurgiczna, która stanowi barierę dla przenikania cieczy. Maseczki z tkaniny nie należy używać:

    1. W warunkach klinicznych, w których występuje wysoki poziom zagrożenia zakażeniem poprzez inhalację.
    2. Do ochrony przeciwbakteryjnej lub przeciwwirusowej lub do zastosowań pokrewnych ani do zastosowań związanych z zapobieganiem lub ograniczaniem zakażeń lub do zastosowań pokrewnych.
    3. Jako urządzenia chroniącego drogi oddechowe.
    4. W procesach, którym towarzyszy uwalnianie szkodliwych aerozoli.

    Firma Kingston nie udziela żadnych gwarancji, wyraźnych ani dorozumianych, że maseczka na twarz zapobiega infekcji lub przenoszeniu wirusów lub chorób.

    Produkt nie został zweryfikowany ani zatwierdzony przez FDA. Produkt został dopuszczony przez FDA w ramach procedury EUA jako środek ochronny do użytku przez ogół użytkowników, a także przez personel w placówkach opieki zdrowotnej, aby zapobiegać rozprzestrzenianiu się infekcji lub choroby podczas pandemii COVID-19. Produkt został dopuszczony tylko na okres obowiązywania deklaracji o istnieniu okoliczności uzasadniających zezwolenie na awaryjne użycie wyrobów medycznych, w tym produktów alternatywnych stosowanych jako wyroby medyczne, podczas wybuchu pandemii COVID-19, zgodnie z częścią 564(b)(1) ustawy 21 USC, par. 360bbb-3(b)(1), o ile zezwolenie nie wygaśnie lub nie zostanie cofnięte wcześniej.

    • 85% POLIESTER / 15% SPANDEX
    • Prać mechanicznie w ciepłej wodzie. W razie potrzeby stosować wybielacz niezawierający chloru. Nie używać płynu zmiękczającego do tkanin. Suszyć maseczkę ułożoną na płasko. Nie prasować.