HyperX Giyim Koleksiyonu - GG Maske

HyperX Giyim Koleksiyonu - GG Maske

    Bu kumaş yüz maskesi COVID-19’un yayılmasını önlemek amacıyla kullanılır. Bu yüz maskesi, sıvı parçacıklarına karşı koruma sağlayan cerrahi maske değildir. Kumaş yüz maskesi aşağıdaki amaçlar için kullanılmamalıdır:

    1. Soluma yoluyla enfeksiyon riskinin yüksek olduğu klinik ortamlarda
    2. Antibakteriyel ya da antiviral koruma ya da benzeri kullanımlar veya enfeksiyonu önleme ya da azaltma amaçlı ya da benzeri kullanımlar için
    3. Solunum koruma cihazı olarak
    4. Aerosol oluşumu açısından yüksek risk içeren prosedürler için

    Kingston, yüz maskesinin enfeksiyonu veya virüs ya da hastalıkların bulaşmasını önleBu ürün, FDA tarafından kabul görmemiş (cleared) veya onaylanmamıştır (approved). Bu ürüne FDA tarafından, COVID-19 pandemisi sırasında enfeksiyonun veya hastalığın yayılmasının önlenmesine yardımcı olmak amacıyla genel olarak halk tarafından veya sağlık personeli tarafından hastane ortamında kaynak kontrolü olarak kullanılmak üzere Acil Kullanım İzni (EUA - Emergency Use Authorisation) verilmiştir. 21 U.S.C. § 360bbb-3(b)(1) sayılı kanunun 564(b)(1) bölümü gereğince ve söz konusu izin bir süre sonra kaldırılmadığı veya sona erdirilmediği sürece, bu ürünün kullanımına yalnızca, COVID-19 pandemisi sırasında tıbbi cihazların acil kullanımına veya alternatif ürünlerin tıbbi cihaz olarak kullanımına ilişkin izne gerekçe oluşturan durumların var olduğunu içeren beyanların süresince izin verilmiştir.

    • %85 POLYESTER / %15 SPANDEX
    • Makinede ılık suda yıkanır. Gerekirse, yalnızca klor içermeyen çamaşır suyu kullanılabilir. Yumuşatıcı kullanmayın. Düz bir şekilde sererek kurutun. Ütülemeyin.