Aby dowiedzieć się, jak wirus COVID-19 wpłynął na działanie naszej firmy, kliknij tutaj.

Gamingowe słuchawki HyperX Cloud Stinger z prestiżową nagrodą iF Design Award 2017

HyperX, oddział firmy Kingston Technology Company, Inc.,, otrzymał nagrodę iF Design Award 2017, jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. HyperX Cloud Stinger zostały nagrodzone w kategorii wzornictwa w zakresie zestawów słuchawkowych za niezwykły komfort użytkowania, wysoką jakość dźwięku oraz przemyślaną konstrukcję.

„Chcieliśmy stworzyć słuchawki, które byłby w zasięgu każdego gracza, bez względu na wybraną przez niego platformę do gier” – mówi Edward Baily, Business Manager HyperX w regionie EMEA. „Dlatego też, podczas projektowania nowego produktu skupiliśmy się na kilku kluczowych elementach, takich jak: komfort użytkowania, wysoka jakość dźwięku oraz prostota konstrukcji. Słuchawki HyperX Cloud Stinger to urządzenie z kategorii premium, dostępne w atrakcyjnej cenie. ” – dodaje Edward Baily.

Święto designu organizowane jest już od 1953 roku przez niezależną organizację – iF International Forum Design GmbH z siedzibą w Hanowerze. Jury, składające się z 58 ekspertów w dziedzinie wzornictwa, nagrodziło słuchawki Cloud Stinger za wyrazisty i czysty dźwięk oraz wygodę użytkowania. Produkt wyposażony został w piankę zapamiętującą kształt ucha oraz 50mm kierunkowe przetworniki, po to aby każdy gracz mógł poczuć się jak profesjonalista. W ciągu pierwszych trzech lat funkcjonowania marki, HyperX sprzedał już ponad milion słuchawek.

„Sukces HyperX Cloud Stinger to zasługa wszystkich zespołów R&D HyperX, które współpracowały ze sobą, aby stworzyć najlepszej jakości zestaw słuchawkowy w cenie nie przekraczającej 60 Euro”. – mówi Marc Bernier, lider zespołu Badań i Rozwoju HyperX.

Więcej informacji o zestawie słuchawkowym HyperX Cloud Stinger na stronie iF World Design w sekcji Design Excellence.

O iF DESIGN AWARD

Wyróżnienie iF Design Award od ponad 60 lat stanowi znak jakości i wyjątkowego designu i jest oznaczeniem rozpoznawanym i postrzeganym na całym świecie jako jedna z najważniejszych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. Nagrody przyznawane są w kategoriach: Produkt, Opakowanie, Komunikacja i Usługi, Architektura, Architektura Wnętrz oraz Koncepcje Produktu. Wszystkie nagrodzone zgłoszenia znaleźć można na iF WORLD DESIGN GUIDE, w mobilnej aplikacji oraz będą one prezentowane na wystawie iF design w Hamburgu.

Więcej informacji o HyperX:

YouTube: http://www.youtube.com/kingstonhyperx
Facebook: http://www.facebook.com/hyperxcommunity
Twitter: http://twitter.com/hyperx
Instagram: https://www.instagram.com/hyperx
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/hyperx

Informacja o firmie HyperX

HyperX® jest częścią Kingston Technology Company, Inc., największego na świecie niezależnego producenta pamięci. Firma HyperX została założona w 2002 r. Siedziba główna firmy znajduje się w Fountain Valley, w Kalifornii, USA. Więcej informacji można uzyskać pod telefonem +44 (0)1932 738888 lub odwiedzając stronę: www.hyperxgaming.com

Informacje dla mediów

Lidia Perpina
HyperX PR Team
Kingston Technology Europe Co LLP
+44 (0) 1932 738888
[email protected]

Jakub  Dąbrówka
Monday PR
+48 694 921 188
jakub.dabro[email protected]

Poprzednie komunikaty prasowe

Strona główna działu prasowego | 2019 | 2018

Zapisz się i dołącz do rodziny HyperX, by móc podejrzeć nasze nowe produkty.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.