Aby dowiedzieć się, jak wirus COVID-19 wpłynął na działanie naszej firmy, kliknij tutaj.

There's An Alloy For Everyone -- Find Yours!

Liczne atrakcje od firmy HyperX dla fanów gier na Intel Extreme Masters 2017!

W ramach globalnych finałów kolejnego sezonu Intel Extreme Masters, firma HyperX zaplanowała liczne atrakcje dla wszystkich tych, którzy uwielbiają gry i nowe technologie. Na specjalnie przygotowanym stoisku HyperX, oprócz turniejów i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, na odwiedzających czekać będą polscy i zagraniczni gracze oraz najnowsze urządzenia producenta.

 

Jedną z czekających atrakcji będą spotkania z profesjonalnymi zawodnikami ze sponsorowanych przez HyperX drużyn e-sportowych, goście zza granicy: Hotted, Koolein, Marcella czy znani polscy gracze i influencerzy, z którymi marka współpracuje m.in.: Lothar (G2 Esports), Łosiu, Bungo21, Yuuhi, Veneea, BandiT czy Brunecia. To niepowtarzalna okazja do zrobienia sobie z nimi pamiątkowego zdjęcia, otrzymania autografów, zadania kilku pytań czy nawet zmierzenia się w wirtualnym pojedynku. Co więcej, na stoisku czekać będzie strefa VR oraz specjalnie przygotowana strefa streamu, z której wspomniani wyżej goście będą prowadzić transmisję live na swoich kanałach.

 

Każdy z odwiedzających będzie miał szansę zdobyć atrakcyjne nagrody podczas turniejów, konkursów i innych aktywności organizowanych przez cały okres trwania Intel Extreme Masters na stoisku HyperX.

 

HyperX zadbał by zaspokoić także prawdziwych entuzjastów wydajności i fanów moddingu . Ekipa Unique Customs zaprezentuje 5 niesamowitych zestawów, do których budowy wykorzystali podzespoły marki HyperX. Jest to grupa sześciu moderów, którzy postanowili połączyć swoje doświadczenie i pasje, aby tworzyć niepowtarzalne projekty. Wśród prac znajdzie się komputer bez kabli czy w pełni autorska obudowa.

 

Wszyscy odwiedzający stoisko będą mogli zapoznać się i samodzielnie sprawdzić oficjalne peryferia Intel Extreme Masters, czyli słuchawki HyperX Cloud, Cloud II, Cloud Revolver oraz klawiatury Alloy FPS, a także pamięci RAM i dyski SSD. W samej strefie, będą również dostępne najnowsze urządzenia dla graczy, które jeszcze w tym roku pojawią się w sprzedaży.

Dodatkowo, producent we współpracy ze sklepem Komputronik przygotował strefę sprzedaży, w której uczestnicy imprezy będą mogli zakupić produkty marki w bardzo atrakcyjnych cenach.

Więcej informacji o HyperX:

YouTube: http://www.youtube.com/kingstonhyperx
Facebook: http://www.facebook.com/hyperxcommunity
Twitter: http://twitter.com/hyperx
Instagram: https://www.instagram.com/hyperx
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/hyperx

Informacja o firmie HyperX

HyperX® jest częścią Kingston Technology Company, Inc., największego na świecie niezależnego producenta pamięci. Firma HyperX została założona w 2002 r. Siedziba główna firmy znajduje się w Fountain Valley, w Kalifornii, USA. Więcej informacji można uzyskać pod telefonem +44 (0)1932 738888 lub odwiedzając stronę: www.hyperxgaming.com

Informacje dla mediów

Lidia Perpina
HyperX PR Team
Kingston Technology Europe Co LLP
+44 (0) 1932 738888
[email protected]

Jakub  Dąbrówka
Monday PR
+48 694 921 188
[email protected]

Poprzednie komunikaty prasowe

Strona główna działu prasowego | 2019 | 2018

Zapisz się i dołącz do rodziny HyperX, by móc podejrzeć nasze nowe produkty.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.