Aby dowiedzieć się, jak wirus COVID-19 wpłynął na działanie naszej firmy, kliknij tutaj.

HyperX sponsorem PGL Major Kraków 2017

HyperX, oddział firmy Kingston Technology Company, Inc., został przedstawiony jako oficjalny sponsor zawodów PGL CS:GO Major Kraków 2017, podczas których będzie wyłącznym dostawcą klawiatur. Sponsoring tej imprezy podkreśla zaangażowanie HyperX w rozwój społeczności esportowej i jednocześnie kontynuuje tradycję wspierania zawodów CS:GO rangi Major – HyperX występował w roli sponsora podczas 9 z ostatnich 11 zawodów.

 

Offline’owe kwalifikacje turnieju odbyły się w PGL Studios w Bukareszcie, w dniach 29 czerwca – 2 lipca. Drużyny walczyły o osiem miejsc w Fazie Grupowej PGL Major, zaplanowanej na dni 16 – 19 czerwca. Zwycięzcy Fazy Grupowej dołączą w Krakowie do ośmiu legendarnych drużyn z którymi powalczą o okrągły milion dolarów i tytuł mistrzowski na TAURON Arenie. W rywalizacji wezmą udział liczne drużyny wspierane przez HyperX, w tym: SK Gaming, G2, Natus Vincere, Cloud9, Team Liquid, Renegades i inne. Warto tu wspomnieć, że zawodników z wymienionych drużyn będzie można spotkać na stoisku HyperX. Ponadto, odwiedzający TAURON Arenę w dniach 21-23 lipca będą mieli także okazję wypróbować pełną gamę gamingowych peryferiów firmy HyperX, w tym przedpremierowo klawiaturę Alloy Elite, wielokrotnie nagradzane słuchawki, a także myszy. Wszystkie urządzenia będą także dostępne do nabycia w trakcie zawodów.

 

„Jesteśmy niezwykle szczęśliwi z partnerstwa z PGL w trakcie krakowskiego Majora, dzięki któremu możemy kontynuować nasze długoterminowe zaangażowanie w esport i wsparcie dla społeczności fanów i graczy Counter Strike” - powiedział Shane Herrington, Brand Marketing Manager HyperX.. Patrząc na wybitne doświadczenia i rezultaty PGL w organizacji turniejów, spodziewamy się że krakowskie zawody będą największym i najlepszym dotychczasowym Majorem. W związku z tym, cieszymy się z możliwości zaprezentowania w trakcie imprezy naszego najnowszego produktu, klawiatury HyperX Alloy Elite, która będzie świetnym kompanem każdego miłośnika gier FPS.” – dodaje Herrington.

 

“HyperX to świetny partner, który jak nikt inny rozumie, że na tym poziomie rywalizacji wymagana jest absolutna doskonałość, zarówno przez zawodników jak i fanów. Ambicja HyperX do tworzenia jak najlepszych urządzeń dorównuje naszym do tworzenia i transmisji najlepszych zawodów w CS:GO jakie można sobie wyobrazić. Nie mogę się doczekać połączenia sił naszych marek i wspólnie realizacji obietnicy złożonej fanom esportu – PGL Major Kraków 2017 będzie eventem jakiego jeszcze nie widzieli”, stwierdził Silviu Stroie, CEO PGL.

 

Firma HyperX jest gorliwym kibicem esportu i całej gamingowej społeczności, z myślą o której projektuje urządzenia takie jak słuchawki HyperX Cloud Revolver – dostarczające graczom najwyższą jakość i precyzję dźwięku, a także komfort użytkowania dla lepszych osiągnięć. Słuchawki, klawiatury, myszy i podkładki - HyperX ma wszystkie narzędzia, jakich gracz potrzebuje do zwyciężania.

Więcej informacji o HyperX:

YouTube: http://www.youtube.com/kingstonhyperx
Facebook: http://www.facebook.com/hyperxcommunity
Twitter: http://twitter.com/hyperx
Instagram: https://www.instagram.com/hyperx
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/hyperx

Informacja o firmie HyperX

HyperX® jest częścią Kingston Technology Company, Inc., największego na świecie niezależnego producenta pamięci. Firma HyperX została założona w 2002 r. Siedziba główna firmy znajduje się w Fountain Valley, w Kalifornii, USA. Więcej informacji można uzyskać pod telefonem +44 (0)1932 738888 lub odwiedzając stronę: www.hyperxgaming.com

Informacje dla mediów

Lidia Perpina
HyperX PR Team
Kingston Technology Europe Co LLP
+44 (0) 1932 738888
[email protected]

Jakub  Dąbrówka
Monday PR
+48 694 921 188
[email protected]

Poprzednie komunikaty prasowe

Strona główna działu prasowego | 2019 | 2018

Zapisz się i dołącz do rodziny HyperX, by móc podejrzeć nasze nowe produkty.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.