Aby dowiedzieć się, jak wirus COVID-19 wpłynął na działanie naszej firmy, kliknij tutaj.

HyperX przedstawia zestaw słuchawkowy nowej generacji Cloud Alpha — pierwszą gamingową konstrukcję dwukomorową

Zaprezentowane po raz pierwszy na Gamescom 2017 słuchawki Cloud Alpha oferują znakomity dźwięk i charakterystyczną dla produktów HyperX wygodę

 

22 sierpnia 2017 —  HyperX®, gamingowy dział firmy Kingston® Technology Company, Inc., zaprezentował swój zestaw słuchawkowy nowej generacji HyperXTM Cloud Alpha. Cloud Alpha to pierwszy gamingowy zestaw słuchawkowy o konstrukcji dwukomorowej. Oferuje niezwykłą jakość dźwięku, która wzbogaci doznania z gier na komputerach PC, konsolach i urządzeniach mobilnych. Cloud Alpha kontynuuje tradycję poprzednich zestawów słuchawkowych HyperX, zapewniając niezwykłą wygodę podczas długich rozgrywek, a także bogaty, przestrzenny dźwięk.

 

Menedżer ds. sprzedaży na rynku europejskim Ignacio Sune z HyperX EMEA powiedział: „HyperX Cloud Alpha to pierwszy gamingowy zestaw słuchawkowy z naszą technologią dwukomorową, która zapewnia niezrównaną jakość dźwięku. Zaprojektowany i przetestowany w laboratoriach HyperX zestaw Cloud Alpha oferuje najwyższy możliwy poziom jakości dźwięku, wygody i jakości wykonania. Produkt pozwala uzyskać przewagę nad przeciwnikami i będzie używany przez najlepszych profesjonalnych e-sportowców z całego świata”.

 

Pokazany po raz pierwszy na Gamescom 2017 zestaw słuchawkowy Cloud Alpha wykorzystuje dwukanałową technologię HyperX, aby zapewnić niezwykłą precyzję, zakres i brzmienie dźwięku z gier. Przetworniki 50 mm i dwukanałowa konstrukcja umożliwiają oddzielenie basu od średnich i wysokich tonów, dzięki czemu powstaje dynamiczny dźwięk pozwalający zanurzyć się w grach, muzyce i filmach. Cloud Alpha zaprojektowano tak, aby zapewnić najwyższy komfort podczas wielogodzinnego grania. Służy temu najwyższej jakości pianka zapamiętująca kształt ucha z produktów HyperX, powiększony pałąk pokryty bardziej miękką sztuczną skórą oraz solidna i lekka aluminiowa rama. Zestaw jest wyposażony w odłączany kabel z pilotem umożliwiającym regulację głośności i wyciszenie mikrofonu, współpracującym z komputerami PC oraz konsolami PS4, PS4 Pro, Xbox One, Xbox One S™1 i Nintendo Switch™, komputerami Mac®, urządzeniami mobilnymi2 oraz systemami rzeczywistości wirtualnej posiadającymi gniazda 3,5 mm3.  Zestaw słuchawkowy Cloud Alpha umożliwia graczom znakomitą komunikację zespołową dzięki świetnemu przenoszeniu głosu. Słuchawki są certyfikowane przez TeamSpeakTM i Discord.

 

Woonghee Cho, dyrektor ds. globalnego rozwoju firmy Bluehole Inc, która wyprodukowała grę PUBG, powiedział: „Bardzo cieszy nas współpraca z HyperX podczas pierwszych rozgrywek PUBG LAN Invitational na Gamescom. HyperX to globalny lider oferujący znakomite produkty gamingowe i bardzo cieszymy się z ich udziału w PUBG Invitational. Czekamy na możliwość przetestowania nowych zestawów słuchawkowych Cloud Alpha, które HyperX dostarcza dla wszystkich komputerów na naszej imprezie”.

 

Gamescom to największa na świecie impreza dla twórców gier. HyperX z dumą sponsoruje pierwszy duży turniej PUBG. HyperX oferuje pełne portfolio sprzętu używanego przez profesjonalnych graczy z całego świata podczas rywalizacji e-sportowych. Ten sprzęt, w tym nowy zestaw słuchawkowy Cloud Alpha, będzie używany na 80 platformach gamingowych podczas turnieju PUBG Invitational, którego pula nagród to 350 000 USD.

 

Zestaw słuchawkowy Cloud Alpha będzie prezentowany na Gamescom w Kolonii w dniach 22 – 24 sierpnia. Stoisko HyperX będzie znajdować się w Game Industry Business Lounge w Gamescom Business Area. Wiceprezes HyperX na region EMEA Paul Leaman wystąpi 21 sierpnia o godz. 12:00 CET podczas panelu Digital Sponsorship będącego częścią pierwszej konferencji SPOBIS Gaming & Media Conference. Panel będzie poświęcony rozwojowi środowiska e-sportowego i roli dużych sponsorów.

 

Dostępność

Zestaw Cloud Alpha dostępny będzie w sprzedaży 25 września w sieci sklepów RTV Euro AGD w cenie 399 złotych. Więcej informacji o produkcie oraz dostępności znajduje się na stronie Cloud Alpha.

Więcej informacji o HyperX:

YouTube: http://www.youtube.com/kingstonhyperx
Facebook: http://www.facebook.com/hyperxcommunity
Twitter: http://twitter.com/hyperx
Instagram: https://www.instagram.com/hyperx
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/hyperx

Informacja o firmie HyperX

HyperX® jest częścią Kingston Technology Company, Inc., największego na świecie niezależnego producenta pamięci. Firma HyperX została założona w 2002 r. Siedziba główna firmy znajduje się w Fountain Valley, w Kalifornii, USA. Więcej informacji można uzyskać pod telefonem +44 (0)1932 738888 lub odwiedzając stronę: www.hyperxgaming.com

Informacje dla mediów

Lidia Perpina
HyperX PR Team
Kingston Technology Europe Co LLP
+44 (0) 1932 738888
[email protected]

Jakub  Dąbrówka
Monday PR
+48 694 921 188
[email protected]

Poprzednie komunikaty prasowe

Strona główna działu prasowego | 2019 | 2018

Zapisz się i dołącz do rodziny HyperX, by móc podejrzeć nasze nowe produkty.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.