Aby dowiedzieć się, jak wirus COVID-19 wpłynął na działanie naszej firmy, kliknij tutaj.

HyperX prezentuje nowe zestawy wymiennych klawiszy do gier FPS i MOBA

HyperX oferuje uniwersalne zestawy wymiennych klawiszy do gier typu FPS, MOBA i Battle Royale

 

 HyperX®, dział firmy Kingston Technology Company, Inc. będącej liderem wśród niezależnych producentów pamięci komputerowych, poinformował o wprowadzeniu na rynek zestawu wymiennych klawiszy HyperX™ do gier FPS i MOBA. Zestaw zawiera klawisze najczęściej używane w grach FPS i MOBA.

 

Klawisze są przeznaczone dla graczy, którzy chcą dominować na swojej arenie — niezależnie od tego, czy są to gry MOBA, takie jak League of Legends, czy FPS, jak CS:GO. Zestaw wymiennych klawiszy HyperX do gier FPS i MOBA umożliwia graczom praktyczne i stylowe wzbogacenie ich stanowisk bojowych.

 

Zestaw klawiszy HyperX jest dostępny w kolorze czerwonym lub tytanowym. Klawisze mają powierzchnię o wyczuwalnej teksturze i powłokę zapewniającą wysoką trwałość. Wszystko to przekłada się na taktyczną przewagę. Aby optymalnie wykorzystać te zalety, polecamy używanie tego zestawu klawiszy z gamingowymi klawiaturami HyperX, w tym z najnowszą klawiaturą mechaniczną HyperX FPS Pro. Klawisze są zgodne z przełącznikami Cherry MX, a do zestawu dołączone jest wygodne narzędzie do demontażu. 

 

Numery seryjne

HXS-KBKC1               HyperX FPS & MOBA Gaming Keycaps Upgrade Kit (Red)

HXS-KBKC2               HyperX FPS & MOBA Gaming Keycaps Upgrade Kit (Titanium)

 

 

Dostępność i serwis

 

Zestaw wymiennych klawiszy HyperX do gier FPS i MOBA (sugerowana cena producenta: 19,99 EUR / 14,99 GBP) jest dostępny obecnie w dwóch wariantach kolorystycznych: czerwonym i tytanowym. Zestaw do gier FPS i MOBA jest objęty dwuletnią gwarancją oraz cenioną pomocą techniczną HyperX. Dostępność zależy od kraju. Prosimy o nią pytać lokalnych sprzedawców i w sklepach internetowych.

 

HyperX jest częścią firmy Kingston Technology i specjalizuje się w produktach o dużej wydajności, takich jak szybkie pamięci DDR4 i DDR3, SSD i USB Flash, a także akcesoriach gamingowych. Kierowane do graczy, overclockerów i pasjonatów produkty HyperX są znane na całym świecie ze swojej jakości, wydajności i innowacyjności. HyperX poświęca wiele uwagi sportom elektronicznym i sponsoruje ponad 20 drużyn z różnych krajów, a także jest głównym sponsorem Intel Extreme Masters. HyperX pojawia się na wielu imprezach, w tym Brasil Game Show, China Joy, DreamHack, gamescom i PAX.

Więcej informacji o HyperX:

YouTube: http://www.youtube.com/kingstonhyperx
Facebook: http://www.facebook.com/hyperxcommunity
Twitter: http://twitter.com/hyperx
Instagram: https://www.instagram.com/hyperx
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/hyperx

Informacja o firmie HyperX

HyperX® jest częścią Kingston Technology Company, Inc., największego na świecie niezależnego producenta pamięci. Firma HyperX została założona w 2002 r. Siedziba główna firmy znajduje się w Fountain Valley, w Kalifornii, USA. Więcej informacji można uzyskać pod telefonem +44 (0)1932 738888 lub odwiedzając stronę: www.hyperxgaming.com

Informacje dla mediów

Lidia Perpina
HyperX PR Team
Kingston Technology Europe Co LLP
+44 (0) 1932 738888
[email protected]

Jakub  Dąbrówka
Monday PR
+48 694 921 188
[email protected]

Poprzednie komunikaty prasowe

Strona główna działu prasowego | 2019 | 2018

Zapisz się i dołącz do rodziny HyperX, by móc podejrzeć nasze nowe produkty.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.