Aby dowiedzieć się, jak wirus COVID-19 wpłynął na działanie naszej firmy, kliknij tutaj.

HyperX sponsorem PGL Dota 2 Major Bucharest

 

HyperX, dostawca innowacyjnych produktów dla graczy, kontynuuje sponsorowanie największych turniejów na świecie

HyperX®, dział gamingowy firmy Kingston® Technology Company, Inc., będącej liderem wśród niezależnych dostawców pamięci, poinformował, że został oficjalnym sponsorem wydarzenia PGL Dota 2 Major Bucharest w zakresie urządzeń peryferyjnych. HyperX nieprzerwanie wspiera e-sport i dostarcza zawodnikom najlepszej jakości sprzęt umożliwiający współzawodnictwo na najwyższym poziomie. Podczas turnieju HyperX zaprezentuje swoje najnowsze produkty i akcesoria oraz będzie rozdawać gratisy.

„Cieszymy się, że możemy po raz kolejny współpracować z HyperX jako oficjalnym partnerem Bucharest Major w zakresie urządzeń peryferyjnych" – powiedział Silviu Stroie, dyrektor generalny PGL. „Chcemy kontynuować tradycję wydarzenia PGL Major jako najlepszego miejsca dla fanów rozgrywek w Dota 2. HyperX zawsze wspierał nas w osiąganiu naszych celów, zarówno pod względem technicznym, jak i kreatywnym. Nasza współpraca nie tylko zwiększy wartość wydarzenia, lecz także pozwoli odwiedzającym halę Polyvalent Hall dowiedzieć się więcej o jakości urządzeń peryferyjnych HyperX".

Wydarzenie PGL Dota 2 Major Bucharest odbędzie się w Bukareszcie. Wydarzenia towarzyszące (offline) odbędą się w dniach 4-11 marca, a finały zaplanowano na 9-11 marca w hali Polyvalent Hall. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.thebucharestmajor.com.

W turnieju PGL Dota 2 Major Bucharest bierze udział kilka zespołów sponsorowanych przez HyperX, w tym Team Liquid i NaVi.

„Cieszymy się, że możemy być częścią PGL Major Bucharest i nieprzerwanie wspierać społeczność Dota 2 przez dostarczanie najlepszych w swojej klasie produktów gamingowych" – powiedział Ben Malka, menedżer HyperX ds. społeczności w regionie EMEA. „PGL zapewnia fanom niezrównany poziom wydajności i rozrywki. Firma HyperX jest dumna z tego, że może wspierać to niesamowite wydarzenie.

HyperX jest częścią firmy Kingston Technology i specjalizuje się w produktach o dużej wydajności, takich jak szybkie pamięci DDR4 i DDR3, SSD i USB Flash, a także akcesoriach gamingowych. Kierowane do graczy, overclockerów i pasjonatów produkty HyperX są znane na całym świecie ze swojej jakości, wydajności i innowacyjności. HyperX poświęca wiele uwagi sportom elektronicznym i sponsoruje ponad 20 drużyn z różnych krajów, a także jest głównym sponsorem Intel Extreme Masters. HyperX pojawia się na wielu imprezach, w tym Brasil Game Show, China Joy, DreamHack, gamescom i PAX.

 

Więcej informacji o HyperX:

YouTube: http://www.youtube.com/kingstonhyperx
Facebook: http://www.facebook.com/hyperxcommunity
Twitter: http://twitter.com/hyperx
Instagram: https://www.instagram.com/hyperx
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/hyperx

Informacja o firmie HyperX

HyperX® jest częścią Kingston Technology Company, Inc., największego na świecie niezależnego producenta pamięci. Firma HyperX została założona w 2002 r. Siedziba główna firmy znajduje się w Fountain Valley, w Kalifornii, USA. Więcej informacji można uzyskać pod telefonem +44 (0)1932 738888 lub odwiedzając stronę: www.hyperxgaming.com

Informacje dla mediów

Lidia Perpina
HyperX PR Team
Kingston Technology Europe Co LLP
+44 (0) 1932 738888
[email protected]

Jakub  Dąbrówka
Monday PR
+48 694 921 188
[email protected]

Poprzednie komunikaty prasowe

Strona główna działu prasowego | 2019 | 2018

Zapisz się i dołącz do rodziny HyperX, by móc podejrzeć nasze nowe produkty.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.