Aby dowiedzieć się, jak wirus COVID-19 wpłynął na działanie naszej firmy, kliknij tutaj.

Raphaël Varane dołącza do grona ambasadorów marki HyperX

Piłkarz podpisał z HyperX dwuletni kontrakt

 

HyperX, dział gamingowy firmy Kingston Technology Company Inc., poinformował o nawiązaniu współpracy z francuskim piłkarzem Raphaëlem Varane, który zostanie ambasadorem marki HyperX. Varane jest zawodnikiem reprezentacji narodowej Francji i mimo, że ma zaledwie 25 lat, w 2018 r. już po raz czwarty wygrał Ligę Mistrzów UEFA, co czyni go najmłodszym graczem w historii, który wygrał ten turniej czterokrotnie.

 

Poza boiskiem Varane uwielbia grać w gry sportowe i FPS. W ramach współpracy piłkarz dołączy do powiększającego się grona międzynarodowych ambasadorów marki HyperX i zapalonych graczy, takich jak niemiecki piłkarz Marco Reus, zawodnik Tottenhamu i reprezentacji Anglii Dele Alli, raper Post Malone, który zdobył wiele nagród muzycznych, oraz Shroud — legendarny streamer w serwisie Twitch.

„Jestem podekscytowany faktem dołączenia do grona niezwykle utalentowanych ambasadorów marki HyperX. HyperX zaplanował na 2019 rok ekscytujące projekty. Wspaniale jest być częścią tej marki i społeczności” — mówi Varane. „Granie w gry to integralny element mojego życia codziennego. Pomaga mi się wyłączyć, gdy nie jestem na boisku. Dlatego bardzo się cieszę, że mogę reprezentować markę oferującą tak wysokiej jakości produkty w tej dziedzinie”.

W ramach umowy zawartej z HyperX Varane weźmie udział w wielu kampaniach marketingowych i brandingowych zaplanowanych przez firmę na rok 2019 i 2020.

 

 „Rodzina HyperX wciąż się powiększa. Przed Raphaëlem Varane dołączył do niej Marco Reus. Chcemy pokazać, że wszyscy jesteśmy graczami, niezależnie od tego, czy gramy na smartfonie, komputerze PC czy konsoli” — mówi Paul Leaman, Vice-President w HyperX w regionie EMEA. „To dopiero początek 2019 roku. Czeka nas jeszcze wiele interesujących inicjatyw, które pomogą rozwinąć markę HyperX oraz naszą działalność”.

 

HyperX z zaangażowaniem wspiera e-sport i społeczność graczy. Już od ponad 16 lat tworzymy zaawansowane produkty gamingowe i urządzenia peryferyjne dla komputerów PC. HyperX niedawno rozszerzył swoją znakomitą serię akcesoriów do komputerów PC o licencjonowane zestawy słuchawkowe dla graczy konsolowych.

 

 

Więcej informacji o HyperX:

YouTube: http://www.youtube.com/kingstonhyperx
Facebook: http://www.facebook.com/hyperxcommunity
Twitter: http://twitter.com/hyperx
Instagram: https://www.instagram.com/hyperx
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/hyperx

Informacja o firmie HyperX

HyperX® jest częścią Kingston Technology Company, Inc., największego na świecie niezależnego producenta pamięci. Firma HyperX została założona w 2002 r. Siedziba główna firmy znajduje się w Fountain Valley, w Kalifornii, USA. Więcej informacji można uzyskać pod telefonem +44 (0)1932 738888 lub odwiedzając stronę: www.hyperxgaming.com

Informacje dla mediów

Lidia Perpina
HyperX PR Team
Kingston Technology Europe Co LLP
+44 (0) 1932 738888
[email protected]

Jakub  Dąbrówka
Monday PR
+48 694 921 188
[email protected]

Poprzednie komunikaty prasowe

Strona główna działu prasowego | 2019 | 2018

Zapisz się i dołącz do rodziny HyperX, by móc podejrzeć nasze nowe produkty.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.