Aby dowiedzieć się, jak wirus COVID-19 wpłynął na działanie naszej firmy, kliknij tutaj.

HyperX wprowadza mikrofon HyperX QuadCast dla streamerów i komentatorów

Mikrofon jakości studyjnej zapewnia cztery tryby przechwytywania dźwięku oraz jest wyposażony w uchwyt przeciwwstrząsowy

 

HyperX, dział gamingowy firmy Kingston Technology Company Inc. oraz lider branży gier i e-sportu, poinformował o wprowadzeniu do oferty mikrofonu HyperX QuadCastTM do przesyłania strumieniowego i nagrywania dźwięku. HyperX QuadCast jest wyposażony w uchwyt przeciwwstrząsowy i zapewnia cztery tryby przechwytywania dźwięku, regulację czułości, wbudowany filtr trzasków oraz funkcję wyciszania jednym dotknięciem, która informuje o wyciszeniu przez wyłączenie podświetlenia LED.

 

HyperX QuadCast przekazuje czysty dźwięk do komputera przez złącze USB. Urządzenie udostępnia cztery tryby rejestracji — stereofoniczny, wielokierunkowy, kardioidalny i dwukierunkowy — umożliwiające elastyczne przechwytywanie dźwięku oraz wykorzystuje wbudowany filtr trzasków zaprojektowany z myślą o redukcji szumu i zapewnieniu wyższej jakości audio.

 

QuadCast jest wyposażony w uchwyt przeciwwstrząsowy z podstawą, szybką regulację czułości i wyjście słuchawkowe 3,5 mm do monitorowania mikrofonu w czasie rzeczywistym. QuadCast współpracuje z wieloma urządzeniami i programami do prowadzenia rozmów, posiada certyfikaty Discord i TeamSpeak. Dołączony adapter uchwytu pasuje do gwintów 3/8” i 5/8” oraz jest zgodny z większością podstaw i wysięgników. QuadCast to mikrofon zaprojektowany z myślą o wymaganiach zarówno profesjonalnych graczy, jak i aspirujących streamerów, korzystających z komputerów PC, konsol PlayStation 4 i urządzeń Mac.

 

„HyperX stał się kultową marką wśród graczy. Dzięki naszemu zaangażowaniu stworzyliśmy szereg znakomitych urządzeń peryferyjnych dla tej społeczności” — mówi Julien Millet, Business Manager w HyperX w regionie EMEA. „Wprowadzenie mikrofonu HyperX QuadCast przez nasz zespół pokazuje jego niesłabnące zaangażowanie na rzecz graczy, streamerów i komentatorów”.

 

 

Specyfikacja mikrofonu HyperX QuadCast:

Mikrofon

Zużycie energii elektrycznej: 5 V 125 mA

Częstotliwość próbkowania/szybkość transmisji danych: 48 kHz/16 b

Element: elektretowy mikrofon pojemnościowy

Typ kondensatora: trzy kondensatory 14 mm

Wzory biegunowe: stereofoniczny, wielokierunkowy, kardioidalny, dwukierunkowy

Charakterystyka częstotliwościowa: 20 Hz – 20 kHz 

Czułość: -36 dB (1 V/Pa przy 1 kHz)

Długość kabla: 3 m

Waga:

  • Mikrofon: 254 g
  • Uchwyt przeciwwstrząsowy i podstawa: 364 g
  • Razem z kablem USB: 710 g

Wyjście słuchawkowe

Impedancja: 32 Ω 

Charakterystyka częstotliwościowa: 20 Hz – 20 kHz

Maksymalna moc wyjściowa: 7 mW 

Współczynnik THD: ≤ 0.05% (1 kHz/0 dBFS) 

Stosunek sygnału do szumu (SNR): ≥ 90 dB (1 kHz, RL=∞)

 

Dostępność

Mikrofon HyperX QuadCast jest dostępny w regionie EMEA w sieci sklepów partnerskich HyperX — zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Cena sugerowana przez producenta wynosi 599,00 PLN. Produkt jest objęty dwuletnią gwarancją. Dodatkowe informacje na temat wysyłki w danym kraju lub regionie można uzyskać na stronie internetowej producenta.

Więcej informacji o HyperX:

YouTube: http://www.youtube.com/kingstonhyperx
Facebook: http://www.facebook.com/hyperxcommunity
Twitter: http://twitter.com/hyperx
Instagram: https://www.instagram.com/hyperx
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/hyperx

Informacja o firmie HyperX

HyperX® jest częścią Kingston Technology Company, Inc., największego na świecie niezależnego producenta pamięci. Firma HyperX została założona w 2002 r. Siedziba główna firmy znajduje się w Fountain Valley, w Kalifornii, USA. Więcej informacji można uzyskać pod telefonem +44 (0)1932 738888 lub odwiedzając stronę: www.hyperxgaming.com

Informacje dla mediów

Lidia Perpina
HyperX PR Team
Kingston Technology Europe Co LLP
+44 (0) 1932 738888
[email protected]

Jakub  Dąbrówka
Monday PR
+48 694 921 188
[email protected]

Poprzednie komunikaty prasowe

Strona główna działu prasowego | 2019 | 2018

Zapisz się i dołącz do rodziny HyperX, by móc podejrzeć nasze nowe produkty.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.