Aby dowiedzieć się, jak wirus COVID-19 wpłynął na działanie naszej firmy, kliknij tutaj.

Computex 2019: nowe urządzenia peryferyjne HyperX dla graczy

Nowa klawiatura, zestawy słuchawkowe i moduły pamięci firmy HyperX

 

Podczas targów Computex 2019 firma HyperX®, dział gamingowy firmy Kingston Technology Company Inc. oraz lider branży gier i e-sportu, prezentuje nowe produkty, które uzupełnią jej ofertę urządzeń peryferyjnych klasy premium skierowanych do graczy. Wśród nowości znalazły się: mechaniczna klawiatura gamingowa HyperX Alloy OriginsTM z nowymi przełącznikami firmy HyperX, zestaw słuchawkowy HyperX Cloud AlphaTM S korzystający z popularnej technologii dwukomorowej i nowego suwaka do regulacji tonów niskich, a także budżetowe moduły pamięci FURY DDR4 typu plug ang play, oparte o nową konstrukcję radiatora odprowadzającą ciepło, oraz moduły pamięci FURY DDR4 RGB z funkcją personalizacji za pomocą oprogramowania NGenuity.

„Dzięki naszej bogatej stylistyce oraz ofercie produktów skierowanych do graczy i entuzjastów każdy może poczuć się jak zawodowiec, a produkty HyperX zapewnią mu niezbędną jakość i wydajność” — mówi Paul Leaman, Vice president w HyperX w regionie EMEA. „Naszą misją jest oferowanie najlepszych na rynku produktów wszystkim odbiorcom — użytkownikom komputerów osobistych, konsol i urządzeń przenośnych — w przystępnej cenie”.

 

Nowości firmy HyperX zaprezentowane w czasie targów Computex 2019:

  • Mechaniczna klawiatura gamingowa Alloy OriginsTM – nowa klawiatura Origins korzysta z mechanicznych przełączników firmy HyperX. W przypadku nowych czerwonych przełączników siła nacisku potrzebna do aktywacji wynosi zaledwie 45 g. Zmniejszeniu uległ także skok, a samą żywotność przełącznika szacuje się na 80 milionów kliknięć. Za jaśniejsze, dynamiczne oświetlenie RGB klawiatury Origins odpowiadają diody LED umieszczone w widoczny sposób na każdym przełączniku. Klawiatura mechaniczna Alloy Origins pozwala utworzyć trzy spersonalizowane profile podświetlenia, które można zapisać bezpośrednio w jej pamięci i korzystać z nich w dowolnym momencie — podobnie jak z ustawień makr. Oprogramowanie HyperX NGenuity pozwala na modyfikowanie ustawień oświetlenia RGB LED poszczególnych klawiszy1.

 

  • Zestaw słuchawkowy Cloud AlphaTM S — nowy zestaw Cloud Alpha S korzysta z technologii dwukomorowej, która odpowiada za dokładność dźwięku w grach, jego zakres i brzmienie. Użycie dwóch komór w słuchawkach Cloud Alpha S pozwala odseparować tony niskie od średnich i wysokich, aby emitowany dźwięk maksymalnie podnosił realizm gier i filmów.  Model Cloud Alpha S wyposażono ponadto w suwak do regulacji tonów niskich oraz odpowiednio dostosowany moduł sterujący audio do zarządzania wirtualnym dźwiękiem przestrzennym HyperX 7.12. Dedykowane przyciski sterujące pozwalają dostosowywać poziom głośności gry i rozmów.

 

  • Moduły pamięci FURY DDR4 i FURY DDR4 RGB — nowe moduły HyperX FURY DDR4 oraz FURY DDR4 RGB to budżetowe, a zarazem wydajne rozwiązanie, które pozwala zwiększyć możliwości najnowszych platform opartych na procesorach firm Intel i AMD. Moduły pozwalają na podłączanie w trybie plug and play oraz automatyczne zwiększanie częstotliwości taktowania (podkręcanie) przy standardowych ustawieniach DDR4 1,2 V. Pamięć FURY DDR4 i FURY DDR4 RGB udostępnia ponadto gotowe profile Intel XMP, zoptymalizowane pod kątem najnowszej platformy firmy Intel. Model HyperX FURY DDR4 RGB wyposażono także w pasek LED RGB, który pozwala emitować dodatkowe efekty świetlne3. Produkt wspiera ponadto technologię HyperX Infrared Sync, która odpowiada za synchronizację modułów bez stosowania dodatkowych przewodów. Pamięć jest zgodna z oprogramowaniem do sterowania podświetleniem, udostępnianym przez wielu dostawców płyt głównych, w tym z rozwiązaniami ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion oraz MSI Mystic Light Sync.

 

W czasie targów Computex firma HyperX zaprezentuje także zupełnie nową wersję oprogramowania NGenuity, które zostało przeprojektowane tak, aby udostępniać intuicyjny i przyjazny użytkownikowi interfejs. Do przeprowadzenia pierwszej publicznej prezentacji nowej wersji NGenuity zostanie wykorzystana pamięć HyperX FURY RGB. Oprogramowanie jest już dostępne do pobrania w sklepie Microsoft Store.

 

Inne nowości zaprezentowane na targach Computex:

  • Zestawy słuchawkowe Cloud Orbit S — zestawy dla graczy Cloud Orbit S powstały we współpracy z firmą AudezeTM oraz korzystają z technologii Waves®. To pierwsze zestawy wykorzystujące opatentowane 100-milimetrowe planarne przetworniki magnetyczne Audeze Planar Magnetic Driver, odpowiedzialne za dokładność emitowanego dźwięku. Zastosowana w produktach technologia audio Waves Nx® 3D wzbogaca gry o wciągające, kinowe wrażenia odsłuchowe oraz stabilny, hiperrealistyczny dźwięk 360-stopniowy — połączony z technologią śledzenia głowy, która odczytuje ruch użytkownika 1000 razy na sekundę, aby dostosować kierunek odtwarzania nawet przy najmniejszych ruchach. W czasie targów Computex firma HyperX po raz pierwszy zaprezentuje funkcję sterowania zestawami słuchawkowymi Orbit S za pomocą gestów. Dzięki połączeniu z technologią Waves i rozwiązaniami firmy Audeze zestawy te są w stanie dostarczyć użytkownikom zupełnie nowe wrażenia użytkowe, zarezerwowane dotychczas dla produktów audiofilskich.

 

Dostępność

Prezentacje produktów firmy HyperX prowadzone są podczas targów Computex 2019 na Tajwanie w dniach od 28 maja do 1 czerwca.

Ceny i dostępność produktów:

Klawiatura Alloy Origins — III kw. 2019 r., sugerowana cena producenta: 109,99 dolarów

Zestaw słuchawkowy Cloud Alpha S — wrzesień 2019 r., sugerowana cena producenta: 129,99 dolarów

Pamięć FURY DDR4 i FURY DDR4 RGB — 2. połowa 2019 r., cena zostanie podana w późniejszym terminie

Zestaw słuchawkowy Cloud Orbit S — III kw. 2019 r., sugerowana cena producenta: 329,99 dolarów

 

1 Personalizacja oświetlenia RGB każdego klawisza za pomocą oprogramowania HyperX NGenuity

2 Wyjście dźwięku przestrzennego 7.1 w formacie dwukanałowego sygnału stereo wykorzystywanego przez słuchawki stereofoniczne

3 Personalizacja oświetlenia za pomocą oprogramowania HyperX NGenuity lub oprogramowania płyty głównej do sterowania oświetleniem RGB;  obsługa funkcji personalizacji RGB przez oprogramowanie innych firm może się różnić.

 

Więcej informacji o HyperX:

YouTube: http://www.youtube.com/kingstonhyperx
Facebook: http://www.facebook.com/hyperxcommunity
Twitter: http://twitter.com/hyperx
Instagram: https://www.instagram.com/hyperx
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/hyperx

Informacja o firmie HyperX

HyperX® jest częścią Kingston Technology Company, Inc., największego na świecie niezależnego producenta pamięci. Firma HyperX została założona w 2002 r. Siedziba główna firmy znajduje się w Fountain Valley, w Kalifornii, USA. Więcej informacji można uzyskać pod telefonem +44 (0)1932 738888 lub odwiedzając stronę: www.hyperxgaming.com

Informacje dla mediów

Lidia Perpina
HyperX PR Team
Kingston Technology Europe Co LLP
+44 (0) 1932 738888
[email protected]

Jakub  Dąbrówka
Monday PR
+48 694 921 188
[email protected]

Poprzednie komunikaty prasowe

Strona główna działu prasowego | 2019 | 2018

Zapisz się i dołącz do rodziny HyperX, by móc podejrzeć nasze nowe produkty.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.