Make your Halloween a HalloWIN with up to 30% off select products

Aby dowiedzieć się, jak wirus COVID-19 wpłynął na działanie naszej firmy, kliknij tutaj.

WE'RE ALL GAMERS.

Photo of HyperX Influencer Gordon Hayward with HyperX Cloud Alpha Headset around neck Promotional Shoot
Lokalizacja Boston, Massachusetts, USA
Platforma PC
Ulubione gry Fortnite, League of Legends, Overwatch, Hearthstone, FIFA, Destiny, Clash Royale

Gordon Hayward jest urodzonym liderem. Jako zawodnik reprezentacji Stanów Zjednoczonych FIBA Under-19 poprowadził drużynę do złotego medalu w mistrzostwach świata. Gdy grał w zespole Butler, niewiele zabrakło mu, by oddać najlepszy celny rzut równo z końcem spotkania w historii zawodów NCAA. Został także uznany za największą gwiazdę Konferencji Zachodniej NBA. Gordon uważa, że to odwieczna rywalizacja z siostrą bliźniaczką rozpaliła w nim ducha rywalizacji już w dzieciństwie, co doprowadziło go później do świata gier i sportów elektronicznych.

Po zjedzeniu zębów na takich grach konsolowych jak Duck Hunt i Contra, Gordon zainteresował się grami komputerowymi i zaczął uczestniczyć ze swoją drużyną w turniejach Halo. Obecnie, o ile nie przerwie mu córka, Gordona można najcześciej spotkać grającego online w Overwatch, Hearthstone, League of Legends oraz Fortnite.

Hayward szczyci się tym, że jest w stanie przewidzieć ruchy obrońców na boisku, by w ten sposób celnie rzucać do kosza lub podawać do innych zawodników. Szybkość myślenia i przenikliwość pomagają mu także w ułożeniu jak najlepszej strategii podczas rozgrywek online. Jedną z form przewagi wykorzystywanych przez Gordona jest HyperX. Gordon korzysta z oferowanego przez zestawy słuchawkowe HyperX komfortu i krystalicznie czystego dźwięku, co pomaga wskazać pozycje wroga i zainicjować skoordynowaną dominację podczas najważniejszych walk zespołu.

Gdy grasz z Gordonem online staraj się zaplanować dwa lub trzy ruchy naprzód. Gordon będzie próbował wykorzystać przewagę, jaką daje mu HyperX i kontrolować Twoje zamiary.

Filmy

Poznaj Gordona bliżej na filmach HyperX.

  • Gordon Hayward - NBA Player, Video Game Player
  • Gordon Hayward eSports Interview - HyperX
  • Gordon Hayward - HyperX House Tour

Tapety do komputerów

1920 x 1200 / 2560 x 1200 / 2560 x 1440
3200 x 1800 / 3840 x 2160
5760 x 1080 / 11520 x 2160

Tapety do urządzeń mobilnych

720 x 1280 / 750 x 1334 / 1080 x 1920

gdhayward Twitch Stream

Zapisz się i dołącz do rodziny HyperX, by móc podejrzeć nasze nowe produkty.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.