WE'RE ALL GAMERS.

Miejsce Los Angeles, Kalifornia, USA
Platforma PlayStation 4
Ulubione gry Call of Duty, PUBG

Jeśli istnieją jakieś normy społeczne, Austin Richard Post prawdopodobnie zmieszał je z błotem i puścił z dymem. Człowiek znany jako Post Malone nie doszedł do sławy wydeptaną drogą. Zrobił to zupełnie po swojemu. Na początku nagrywał składanki dla przyjaciół z liceum. Teraz współpracuje z Kanye Westem, odbył trasę z Justinem Biberem i organizuje własny festiwal muzyczny zwany Posty Fest.

Muzyk z Dallas zaczął karierę od wypuszczenia pierwszego singla „White Iverson” w serwisie SoundCloud w lutym 2015 r. Klip do tej piosenki w miesiąc osiągnął milion wyświetleń, a Post zaczął piąć się po szczeblach kariery. Jego singiel „Congratulations” z płyty „Stoney” zdobył status 8-krotnej platyny, przy czym sama płyta zdobyła 3-krotną platynę i znalazł się na 8 miejscu listy Hot 100 tygodnika Billboard. Jego kolejny album odniósł jeszcze większy sukces. “Beerbongs and Bentleys” odniósł ogromny sukces w serwisie Spotify już pierwszego dnia, zyskał platynę przed wypuszczeniem, pobił 34-letnie nagranie Michaela Jacksona, utrzymując się dłużej na liście najlepszych albumów R&B i Hip-Hop i jest nominowany nagrody Grammy, która rozdawana jest już po raz 61, w kategorii album roku.

Jak na wiecznie zmęczonego człowieka, o czym świadczy jego tatuaż „Always Tired”, ma dużo czasu na kontakt z miłośnikami jego muzyki. Jednym ze sposobów na interakcję z 300 000 fanów są transmisje strumieniowe w serwisie Twitch z gry w PUBG. Granie i transmisje strumieniowe nie są nowością dla Posta. Od czasu do czasu pojawia się w relacjach dobrego znajomego i współpracownika Jasona Probsta. Ma całkiem niezły sprzęt stworzony specjalnie dla niego, a co najważniejsze używa zestawów słuchawkowych HyperX.

Luksusowy komfort, krystalicznie czysty dźwięk, innowacje i styl zestawów słuchawkowych HyperX Cloud szybko wpasowały się w styl życia Posta Malone. Niezależnie od tego, czy Post Malone wykańcza przeciwników podczas transmitowania strumieniowego na platformie Mixer, czy jest pochłonięty grą ze swoją ekipą w PUBG lub Call of Duty, zawsze używa zestawów słuchawkowych HyperX. Spraw sobie zestaw HyperX lub w ogóle się nie zbliżaj.

Tapety do komputerów

1920 x 1200 / 2560 x 1200 / 2560 x 1440
3200 x 1800 / 3840 x 2160
5760 x 1080 / 11520 x 2160

Tapety do urządzeń mobilnych

720 x 1280 / 750 x 1334 / 1080 x 1920

Transmisja strumieniowa Post Malone w Twitch

Sprzęt Posta Malone

Jeśli traktujesz gry poważnie, musisz mieć sprzęt, który stworzono specjalnie dla graczy.

Aby dowiedzieć się, jak wirus COVID-19 wpłynął na działanie naszej firmy, kliknij tutaj.

Zapisz się i dołącz do rodziny HyperX, by móc podejrzeć nasze nowe produkty.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.