Aby dowiedzieć się, jak wirus COVID-19 wpłynął na działanie naszej firmy, kliknij tutaj.

Lokalizacja Madryt, Comunidad de Madrid, Hiszpania
Platforma PS4
Ulubione gry FIFA, Call of Duty, Fortnite

Większość ludzi zna stres związany z egzaminami końcowymi. Jeden słaby wynik testu może unieważnić ciężką pracę przez cały semestr szkolny. Uczącego się do francuskiej matury Raphaëla Varane'a stresowało coś jeszcze. Był on jednym z najgorętszych zawodników na rynku transferowym w całej piłce nożnej — a do decyzji namawiał go przez telefon sam Zinedine Zidane, legenda francuskiego futbolu. Z tego pojedynku między napastnikiem i obrońcą zwycięsko wyszedł młody obrońca, chroniąc swój czas na naukę i prosząc Zidane'a, aby oddzwonił kiedy indziej.

Zidane wykorzystał drugą szansę i w końcu skłonił 18-letniego wówczas Raphaëla Xaviera Varane'a do gry dla Realu Madryt. Nie trzeba było długo czekać, aby Varane wywarł wpływ na zespół z Madrytu. Stał się najmłodszym zagranicznym zawodnikiem, który strzelił gola dla klubu. Miał wtedy 18 lat i 152 dni.

Jako zawodnik mistrzowskiej obrony Realu Madryt Varane stał się najmłodszym graczem, który trzy razy zdobył tytuł Ligi Mistrzów UEFA. W trakcie kariery w Realu Madryt Raphaël uczestniczył łącznie w czterech zwycięstwach w Lidze Mistrzów, dwóch w lidze hiszpańskiej i jednego w pucharze Copa del Rey.

W 2018 r., po występach w reprezentacji Francji Raphaël zrównał się z francuską legendą, z którą w liceum rozmawiał przez telefon, pomagając Francji wygrać w Pucharze Świata FIFA i biorąc udział w uroczystościach na Polach Elizejskich 20 lat po tym, jak trofeum podniósł właśnie Zidane. Jest on dopiero czwartym graczem w historii, który w jednym roku został zwycięzcą Ligi Mistrzów i zwycięzcą Mistrzostw Świata. W kolejnych miesiącach 2018 r. Raphaël otrzymał order Legii Honorowej, jedno z najwyższych wyróżnień, jakie może zostać przyznane obywatelowi Francji.

Przy całej presji związanej z byciem międzynarodową supergwiazdą w klubie i kraju, Raphaël doskonale zna wartość codziennego relaksu. Najchętniej odpoczywa zakładając zestaw słuchawkowy HyperX i włączając grę FIFA lub Call of Duty.

W HyperX wszyscy jesteśmy graczami. Wiemy więc, że komfort jest równie ważny, co jakość dźwięku i niezawodność. Raphaël Varane wie, jak cenny jest niezwykle wygodny zestaw słuchawkowy, który zapewnia krystalicznie czystą komunikację i wyrazisty dźwięk. Dlatego zdecydował się na współpracę z HyperX. Czy wzywa do ataku na linii frontu, czy dba o linię obrony, Varane nie jest gościnnie nastawiony wobec przeciwników na swoim terytorium. Jeśli zdarzy Ci się znaleźć sam na sam z Raphaël, zastanów się, czy nie wezwać pomocy lub nie podać piłki do kolegi z drużyny... Chyba że chcesz skończyć jako jego kolejny rekord.

Tapety do komputerów

1920 x 1200 / 2560 x 1200 / 2560 x 1440
3200 x 1800 / 3840 x 2160
5760 x 1080 / 11520 x 2160

Tapety do urządzeń mobilnych

720 x 1280 / 750 x 1334 / 1080 x 1920

Zapisz się i dołącz do rodziny HyperX, by móc podejrzeć nasze nowe produkty.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.