Our US HyperX Care Team will be shutting down early on Wednesday, 11/24 12pm PST, and will be closed on Thursday, 11/25 and Friday, 11/26 as we observe the Thanksgiving holiday.
All orders placed after 11:00 am (PST) on Wednesday November 24th will not be processed until Monday November 29th.


USA, we are now selling direct!

Switch to new US WebsiteWE'RE ALL GAMERS.

Codziennie miliardy ludzi budzi się, je i odpala grę będącą częścią codziennej rutyny. Możesz być profesjonalnym graczem przygotowującym się do zawodów, streamerem nadającym dla rzeszy fanów, osobą, która bawi się online z przyjaciółmi lub podróżować w pociągu i grać dla zabicia czasu.

HyperX doskonale zna wszystkich graczy, bo towarzyszy im przez cały czas. Nie ważne w co i jak grasz — wszyscy jesteśmy graczami. Niezwykle wygodne zestawy słuchawkowe Cloud, wytrzymałe i responsywne klawiatury Alloy oraz myszy Pulsefire, produkty ChargePlay do ładowania sprzętu i dyski SSD oraz pamięci RAM o wysokiej wydajności są tworzone tak, aby poprawić jakość podczas grania. Wszystko jest zaprojektowane, stworzone i dopieszczone z myślą o graczu.

Niezależnie od tego, czy grasz na konsoli lub komputerze PC, niezależnie od poglądów, koloru skóry lub kultury — wszyscy jesteśmy graczami, a HyperX jest zawsze gotów do gry. Do zobaczenia w kolejce po sprzęt, #HyperXFamily.

Drużyny HyperX

HyperX wspiera jedne z najlepszych drużyn graczy na świecie. Zobacz najnowsze wiadomości o mistrzach e-sportu.