COVID-19'un iş operasyonlarımızı nasıl etkilediği hakkında daha fazla bilgi için burayı tıklatın.

WE'RE ALL GAMERS.

Yer Philadelphia, PA, USA
Platform Konsol
En Sevdiği Oyunlar FIFA, Madden, NBA 2K

Tüm dünyanın gözü, nerede olduğuna bakılmaksızın mükemmelliği bulmakta. Çocukluğu Yaoundé, Kamerun'da geçen Joel Embiid, önceleri Avrupa voleybol dünyasına adını altın harflerle yazdırmayı planlıyordu, ama daha sonra kararını basketbol yönünde değiştirdi. Kısa bir süre sonra, basketbol kampında kendi ülkesinden olan Luc Richard Mbah a Moute'un dikkatini çekti. 16 yaşında, akıl hocası Mbah a Moute ile birlikte Amerika'ya taşındı ve basketbol dünyasına damgasını vurmak için hazırlanmaya başladı. Joel, Amerika'daki hayata uyum sağlama ve İngilizce öğrenme konusunda zorluk çekse de, basketbol çevrelerinde ses getirmeye başladı. Lise takımını eyalet şampiyonluğuna taşıdıktan sonra Kansas takımına geçti ve aralarında All-Big 12 Yılın En İyi Savunma Oyuncusu'nun da bulunduğu çeşitli ödüller kazandıktan sonra lige doğru büyük bir sıçrama yaptı.

Joel, “önemli biri olmayı” çok istediğini ve bu tutkunun kariyerinin ilk yıllarından itibaren ortaya çıktığını söylüyor. Joel şimdiden All-Rookie First Team ve All-NBA Second Team takımı ile Eastern Conference All-Star listesine seçildi.

“The Process”, hayatının büyük bir çoğunluğunda hep oyuncuydu. İlk deneyimlerini Playstation'da edindi. Eskiden, notları düşük olduğunda annesi konsolunu alıkoyduğu için Joel, istediği kadar oyun oynayamazmış. Ancak şimdi, idmanlar ve NBA maçlarından artakalan boş zamanlarında bol bol oyun oynuyor.

Joel, HyperX kulaklıklarını kullanıyor çünkü trash talk yapmayı çok seviyor ve HyperX kulaklıklarla, asist yaparak rakibini ezip geçebileceğini çok iyi biliyor. Eğer Joel'e karşı oynayacaksanız, en iyi oyununuzu oynadığınızdan emin olun çünkü o öyle yapıyor.

Videolar

Bu özel videolarla Joel'i yakından tanıyın.

  • Joel Embiid – Profesyonel NBA Oyuncusu ve Oyun Meraklısı

Masaüstü İçin Duvar Kağıtları

1920 x 1200 / 2560 x 1200 / 2560 x 1440
3200 x 1800 / 3840 x 2160
5760 x 1080 / 11520 x 2160

Cep Telefonları İçin Duvar Kağıtları

720 x 1280 / 750 x 1334 / 1080 x 1920

Sıralama ölçütü
  • Name — A to Z
    1. Name — A to Z
    2. Name — Z to A

HyperX Ailesi’ne katılmak için kaydolun, yeni ürünlerimizi herkesten önce öğrenin.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.