COVID-19'un iş operasyonlarımızı nasıl etkilediği hakkında daha fazla bilgi için burayı tıklatın.

WE'RE ALL GAMERS.

Lokasyon Los Angeles, CA, USA
Platform PlayStation 4
Favori Oyunları Call of Duty, PUBG

Austin Richard Post, çoğunluğun tercih ettiği yolları ezip geçen bir isim. Post Malone olarak bilinen bu sanatçı, şöhrete ve başarıya giden bilinen yolu seçmedi. O, her adımıyla kendi yolunu kendi açtı. Arkadaşları için mixtape demoları yaptığı lise yıllarından, Kanye West’le birlikte çalıştığı, Justin Bieber’le birlikte tura çıktığı ve kendi müzik festivali "Posty Fest"e evsahipliği yaptığı günlere kadar geldi.

Dallas’ta büyüyen müzisyen, kariyerine Şubat 2015’te SoundCloud’ta çıkardığı ilk single’ı olan “White Iverson” ile başladı. Bu şarkının klibi bir ay içinde milyonlarca kez izlendi ve Post, hızla yükselişe geçti. 3X Platinum sertifikalı albümü “Stoney”deki 8X Platinum single’ı “Congratulations”, Billboard Top 100’de 8. sırada yer aldı ve Post Malone, bir sonraki albümünde çok daha büyük bir başarıya imza attı. “Beerbongs and Bentleys”, Spotify’da birinci gün yayın rekorları kırdı ve çıkışının ardından platinum sertifikası aldı, Billboard’un En İyi R&B ve Hip-Hop Albümleri listesinde arka arkaya bir numara olarak Michael Jackson’ın 34 yıllık rekorunu kırdı ve 61. Grammy Ödülleri’nde “Yılın Albümü” ödülüne aday gösterildi.

“Always Tired” adlı şarkısındaki gibi “Her Zaman Yorgun” olduğunu söyleyen bir müzisyen de olsa, hayranlarına olan sevgisini göstermek için mutlaka zaman buluyor. Hayranlarıyla iletişime geçtiği yerlerden biri, PUBG yayın round’larını bilen 300.000 sadık takipçisinin olduğu Twitch yayını. Post Malone, oyun veya twitch yayını dünyasına yabancı değil. Yakın arkadaşı ve birlikte çalıştığı Jason Probst’un yayınında zaman zaman yer alıyor. Son derece zevkli ve ilginç, özel tasarım oyun donanımına sahip ama en önemlisi de HyperX kulaklıklar kullanıyor olması.

Lüks konfor, kristal netliğinde ses kalitesi, sahip olduğu inovasyon ve stille HyperX Cloud kulaklıklar, Post Malone’un yaşam tarzındaki yerini aldı. Post Malone, rakiplerini geçmek için hedef belirlerken, Mixer’da yayın yaparken veya PUBG ya da Call of Duty’deki takımıyla birlikte ilerlerken HyperX kulaklıklarını takıyor. Kendinize HyperX kulaklık alın veya “Stay Away” şarkısındaki gibi “Uzak Durun”.

Masaüstü İçin Duvar Kağıtları

1920 x 1200 / 2560 x 1200 / 2560 x 1440
3200 x 1800 / 3840 x 2160
5760 x 1080 / 11520 x 2160

Cep Telefonları İçin Duvar Kağıtları

720 x 1280 / 750 x 1334 / 1080 x 1920

Post Malone Twitch Yayını

HyperX Ailesi’ne katılmak için kaydolun, yeni ürünlerimizi herkesten önce öğrenin.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.