COVID-19'un iş operasyonlarımızı nasıl etkilediği hakkında daha fazla bilgi için burayı tıklatın.

There's An Alloy For Everyone -- Find Yours!

Lokasyon Madrid, Comunidad de Madrid, İspanya
Platform PS4
Favori Oyunları FIFA, Call of Duty, Fortnite

Final sınavlarının stresini çoğu kişi bilir. Bir yarıyıl boyunca ortaya koyduğunuz emek, bir sınavdaki zayıf performans yüzünden boşa gidebilir. Üniversite sınavına çalışan Raphaël Varane’ın başka bir stres kaynağı daha vardı. Futbol dünyasının en çok aranan transfer hedeflerinden biri olmaya başlamıştı ve telefonda Fransız futbol efsanesi Zinedine Zidane vardı. Hücum oyuncusu ve savunma oyuncusu arasındaki bu savaşta genç stoper, sınavı için çalışması gerektiğini söyleyerek Zidan’dan ertesi gün aramasını istedi.

Zidane, o zamanlar 18 yaşında olan Raphaël Xavier Varane ile Real Madrid için anlaşmak üzere bu ikinci fırsatı çok iyi değerlendirecekti. Varan’ın, daha 18 yaşındayken takımdaki 152. gününde gol atan en genç yabancı oyuncu olması Madridista’ların hemen ilgisini çekti.

Güçlü ve azimli Real Madrid defansının bir parçası olan Varane, 3 UEFA Şampiyonlar Ligi kupasını kazanan en genç oyuncu oldu. Rafael, Real Madrid’teki kariyeri boyunca 4 Şampiyonlar Ligi zaferi, 2 La Liga şampiyonluğu ve 1 Copa del Rey kupasının parçası oldu.

2018’de Fransa Milli Takımı için forma giydiği sırada, lise yıllarındayken telefonda görüştüğü Fransız efsanesiyle eşleşerek Fransa’nın FIFA Dünya Kupası’ndaki zaferine yardımcı oldu ve 20 yıl sonra Zidane’ın kupayı havaya kaldırdığı Champs-Élysées kutlamalarında katkısı oldu. Aynı yıl içinde hem Şampiyonlar Ligini hem de Dünya Kupasını kazanan tarihteki 4. futbolcu oldu. Daha sonra 2018’de, bir Fransız vatandaşına verilen en büyük unvan olan Chevalier of the Légion d’honneur nişanına layık görüldü.

Kulübü ve ülkesi için uluslararası bir süper star olmanın verdiği tüm baskılar düşünüldüğünde Raphaël, günlük dinlenme zamanlarının değerini iyi biliyor ve bunun için, HyperX kulaklıklarını takarak FIFA veya Call of Duty oynayarak rahatlıyor.

HyperX olarak hepimiz oyun oynamayı seviyoruz ve rahatlığın, siz değerli oyuncularımız için en az ses kalitesi ve güvenilirlik kadar önemli bir konu olduğunun bilincindeyiz. Raphaël Varane, aynı zamanda net bir ses kalitesi sunan son derece rahat bir kulaklığa sahip olmanın önemini biliyor. HyperX ile, işte bu nedenden ötürü ortaklık kurmayı tercih ediyor. İnternette ön cephede hava saldırısına geçiyor veya yeşil sahanın defans mevkisini temizliyor olsa da Varane, kendi bölgesine giren düşmanlara karşı pek hoşgörülü olamıyor. Bir gün Raphaël ile karşı karşıya gelirseniz, yedeğinizi çağırmanızı veya takım arkadaşınıza pas vermenizi öneririz. Tabii, önemli anlarını topladığı o videolarda yer almaktan korkmuyorsanız o ayrı.

Masaüstü İçin Duvar Kağıtları

1920 x 1200 / 2560 x 1200 / 2560 x 1440
3200 x 1800 / 3840 x 2160
5760 x 1080 / 11520 x 2160

Cep Telefonları İçin Duvar Kağıtları

720 x 1280 / 750 x 1334 / 1080 x 1920

HyperX Ailesi’ne katılmak için kaydolun, yeni ürünlerimizi herkesten önce öğrenin.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.